MP2-SS090-51S2-TG30
Hua Hua
Tau Wae: MP2-SS090-51S2-TG30
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2-FB 90POS 5ROW
Ngā Rauemi: 1.MP2-SS090-51S2-TG30.pdf2.MP2-SS090-51S2-TG30.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-SS090-51S2-TG30
Tau Wae MP2-SS090-51S2-TG30 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 2-FB 90POS 5ROW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5383 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-SS090-51S2-TG30.pdf2.MP2-SS090-51S2-TG30.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 05111164242
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 90
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakatauranga onamata 1.5A Tahora Whakapā, Tikanga -