MP2-SS096-41S2-TR30
Hua Hua
Tau Wae: MP2-SS096-41S2-TR30
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 96POS 4ROW VERT GOLD
Ngā Rauemi: 1.MP2-SS096-41S2-TR30.pdf2.MP2-SS096-41S2-TR30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-SS096-41S2-TR30
Tau Wae MP2-SS096-41S2-TR30 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 96POS 4ROW VERT GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3990 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-SS096-41S2-TR30.pdf2.MP2-SS096-41S2-TR30.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051111629765
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 96
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Board Guide, Spacer
Whakatauranga onamata 1.5A Tahora Whakapā, Tikanga -