MP2-SS030-51P1-TR30
Hua Hua
Tau Wae: MP2-SS030-51P1-TR30
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2-FB 30POS 5ROW
Ngā Rauemi: 1.MP2-SS030-51P1-TR30.pdf2.MP2-SS030-51P1-TR30.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-SS030-51P1-TR30
Tau Wae MP2-SS030-51P1-TR30 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 2-FB 30POS 5ROW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5303 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-SS030-51P1-TR30.pdf2.MP2-SS030-51P1-TR30.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 04801141710
MP2SS03051P1TR30
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakatauranga onamata 1.5A Tahora Whakapā, Tikanga -