MP2-SS048-41S2-KR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2-SS048-41S2-KR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 48POS 4ROW VERT GOLD
Ngā Rauemi: 1.MP2-SS048-41S2-KR.pdf2.MP2-SS048-41S2-KR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-SS048-41S2-KR
Tau Wae MP2-SS048-41S2-KR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 48POS 4ROW VERT GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5565 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-SS048-41S2-KR.pdf2.MP2-SS048-41S2-KR.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa MetPak™ MP2
RoHS Tūnga Bulk Pitch - Hononga -
Pin ranei Poutoko - Ētahi Ingoa 00051111946640
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 48 Te maha o nga Kaihautū 0.079" (2.00mm)
Tau o nga Tīwae Backplane Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu All Waehanga Kaihanga MP2-SS048-41S2-KR
Head Style - Ngā āhuatanga Board Guide, Spacer
Whakaahuatanga CONN SOCKET 48POS 4ROW VERT GOLD Whakatauranga onamata 1.5A