MP2-SS024-41S1-KR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2-SS024-41S1-KR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 24POS 4ROW VERT GOLD
Ngā Rauemi: 1.MP2-SS024-41S1-KR.pdf2.MP2-SS024-41S1-KR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-SS024-41S1-KR
Tau Wae MP2-SS024-41S1-KR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 24POS 4ROW VERT GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28689 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-SS024-41S1-KR.pdf2.MP2-SS024-41S1-KR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051119920628
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 24
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Board Guide, Spacer Whakatauranga onamata 1.5A