MNU18-250DMIX
3M3M
MNU18-250DMIX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNU18-250DMIX
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MNU18-250DMIX.pdf2.MNU18-250DMIX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNU18-250DMIX
Tau Wae MNU18-250DMIX Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 95088 pcs Pepa Raraunga 1.MNU18-250DMIX.pdf2.MNU18-250DMIX.pdf
Waea Wire 18-22 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128587782
3M157477
MNU18-250DMIX-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.950" (24.13mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.145" (3.68mm) Te whakamamae Fully Insulated
Ira Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Whakaaetanga Mea Copper, ETP