MNU18-187DMIK
3M3M
MNU18-187DMIK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNU18-187DMIK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 18-22AWG 0.187 CRIMP
Ngā Rauemi: MNU18-187DMIK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNU18-187DMIK
Tau Wae MNU18-187DMIK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 147533 pcs Pepa Raraunga MNU18-187DMIK.pdf
Waea Wire 18-22 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.187" (4.75mm)
Tapapa Tapa 0.020" (0.51mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007023791
MNU18-187DMIK (BULK)
MNU18187DMIK
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.870" (22.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.145" (3.68mm) Te whakamamae Fully Insulated
Ira Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Whakaaetanga Mea Copper, ETP