MNU14-250DMIK
3M3M
MNU14-250DMIK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNU14-250DMIK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MNU14-250DMIK.pdf2.MNU14-250DMIK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNU14-250DMIK
Tau Wae MNU14-250DMIK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 173146 pcs Pepa Raraunga 1.MNU14-250DMIK.pdf2.MNU14-250DMIK.pdf
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007023005
MNU14-250DMIK (BULK)
MNU14250DMIK
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.950" (24.13mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.170" (4.32mm) Te whakamamae Fully Insulated
Ira Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Whakaaetanga Mea Copper