MNG14-187DMIK
Hua Hua
Tau Wae: MNG14-187DMIK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 14-16AWG 0.187 CRIMP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNG14-187DMIK
Tau Wae MNG14-187DMIK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 127991 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.187" (4.75mm)
Tapapa Tapa 0.020" (0.51mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007023869
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.870" (22.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.145" (3.68mm) Te whakamamae Fully Insulated
Ira Male Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Whakaaetanga Mea Copper, ETP