MNG14-180DMK-A
Hua Hua
Tau Wae: MNG14-180DMK-A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN TERM PIN 14-16AWG CRIMP
Ngā Rauemi: MNG14-180DMK-A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNG14-180DMK-A
Tau Wae MNG14-180DMK-A Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 177262 pcs Pepa Raraunga MNG14-180DMK-A.pdf
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Male, Pin (Plug) Raupapa Scotchlok™
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051138-98155
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyamide (PA), Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Te roa - Whānui 0.870" (22.10mm)
Length - Kare - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.190" (4.83mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ngā āhuatanga - Taitapa - Paera 0.180" (4.57mm)