MNG14-187DMX-BOTTLE
Hua Hua
Tau Wae: MNG14-187DMX-BOTTLE
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 14-16AWG 0.187 100PC
Ngā Rauemi: MNG14-187DMX-BOTTLE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 906 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNG14-187DMX-BOTTLE
Tau Wae MNG14-187DMX-BOTTLE Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 906 pcs Pepa Raraunga MNG14-187DMX-BOTTLE.pdf
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.187" (4.75mm)
Tapapa Tapa 0.020" (0.51mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128586778
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.840" (21.34mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.145" (3.68mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ira Male Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC Whakaaetanga Mea Copper, ETP