D3408-5302-AR
3M3M
D3408-5302-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3408-5302-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 16POS R/A LONG LATCH
Ngā Rauemi: 1.D3408-5302-AR.pdf2.D3408-5302-AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
5250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3408-5302-AR
Tau Wae D3408-5302-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 16POS R/A LONG LATCH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56158 pcs Pepa Raraunga 1.D3408-5302-AR.pdf2.D3408-5302-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa D3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 0-00-51119-90810-7
3M157252
D3408-5302-AR-ND
D3408-5302AR
D34085302AR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Long
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 39.4µin (1.00µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 10.0µin (0.25µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D3406
D3406
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V