D3408-5002-AR
3M3M
D3408-5002-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3408-5002-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HDR 16POS R/A NO LATCH 10AU
Ngā Rauemi: 1.D3408-5002-AR.pdf2.D3408-5002-AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3408-5002-AR
Tau Wae D3408-5002-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HDR 16POS R/A NO LATCH 10AU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63799 pcs Pepa Raraunga 1.D3408-5002-AR.pdf2.D3408-5002-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa D3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051119907865
D34085002AR
MHR16E
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 39.4µin (1.00µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 10.0µin (0.25µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D3408-5302-AR
D3408-5302-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 16POS R/A LONG LATCH
I roto i te taonga: 56158 pcs
Tikiake: D3408-5302-AR.pdf
RFQ
D3407
D3407
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
I roto i te taonga: 43278 pcs
Tikiake: D3407.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 16PS R/A SHORT LATCH
Tikiake: D3408-5202-AR.pdf
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: BAG MOISTURE BARR 14.25"X10.25"
Tikiake: D3410.2514.25.pdf
Whakaahuatanga: CONN HDR 16POS STR NO LATCH 10AU
Whakaahuatanga: CONN HDR 16POS VERT S-LATCH 10AU
Whakaahuatanga: CONN HDR 16POS VERT L-LATCH 10AU
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel