D3408-5202-AR
3M3M
D3408-5202-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3408-5202-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 16PS R/A SHORT LATCH
Ngā Rauemi: 1.D3408-5202-AR.pdf2.D3408-5202-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3408-5202-AR
Tau Wae D3408-5202-AR Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 85269 pcs Pepa Raraunga 1.D3408-5202-AR.pdf2.D3408-5202-AR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Brass Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Cable/Wire
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa D3000
Mokowhitu Haupae - Te Tae Shrouded - 4 Wall RoHS Tūnga Tray
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.112" (2.84mm) Ētahi Ingoa 0-00-51119-90798-8
D3408-5202AR
D34085202AR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 16 Tau o Hoapā 39µin (1.00µm)
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Waehanga Kaihanga D3408-5202-AR
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange
Whakaahua nui 16 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Whakaahuatanga CONN HEADER 16PS R/A SHORT LATCH
Whakatauranga onamata 1.75A I teie nei - Max / Whakapā Latch Lock/Eject Hooks, Short
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.240" (6.10mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.100" (2.54mm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 10µin (0.25µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.340" (8.64mm)