4.13-4-AB5050
3M3M
4.13-4-AB5050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4.13-4-AB5050
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4.13-4-AB5050
Tau Wae 4.13-4-AB5050 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5019 pcs Pepa Raraunga
Whānui 4.13" (104.9mm) Te matotoru - Te katoa 0.021" (0.55mm)
Hanga Die Cut Rectangular Raupapa AB-5000
Ētahi Ingoa 3M11832
4.13-4-AB4438
4134AB5050
Tae Mahi -25°C ~ 85°C