4.13-4-AB5030
3M3M
4.13-4-AB5030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4.13-4-AB5030
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4.13-4-AB5030
Tau Wae 4.13-4-AB5030 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4176 pcs Pepa Raraunga
Whānui 4.13" (104.9mm) Te matotoru - Te katoa 0.014" (0.35mm)