4.13-4-AB5020
3M3M
4.13-4-AB5020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4.13-4-AB5020
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua SHEET PLYMR RS 104.9MMX3.65M REC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4.13-4-AB5020
Tau Wae 4.13-4-AB5020 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4840 pcs Pepa Raraunga
Whānui 4.13" (104.9mm) Te matotoru - Te katoa 0.01" (0.25mm)