3/4-18-RP45
Hua Hua
Tau Wae: 3/4-18-RP45
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 3/4"X 18YDS
Ngā Rauemi: 3/4-18-RP45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3/4-18-RP45
Tau Wae 3/4-18-RP45 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2545 pcs Pepa Raraunga 3/4-18-RP45.pdf
Whānui 0.75" (19.05mm) 3/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max