3/4-18-RP16
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3/4-18-RP16
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 3/4"X 18YDS
Ngā Rauemi: 3/4-18-RP16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3/4-18-RP16
Tau Wae 3/4-18-RP16 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2350 pcs Pepa Raraunga 3/4-18-RP16.pdf
Whānui 0.75" (19.05mm) 3/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0160" (16.0 mils, 0.406mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max