3/4-18-RP32
Hua Hua
Tau Wae: 3/4-18-RP32
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 3/4"X 18YDS
Ngā Rauemi: 3/4-18-RP32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3/4-18-RP32
Tau Wae 3/4-18-RP32 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2691 pcs Pepa Raraunga 3/4-18-RP32.pdf
Whānui 0.75" (19.05mm) 3/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0320" (32.0 mils, 0.813mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max