150216-5002-TH
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150216-5002-TH
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2MM 16POS R/A 15GOLD
Ngā Rauemi: 1.150216-5002-TH.pdf2.150216-5002-TH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150216-5002-TH
Tau Wae 150216-5002-TH Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 2MM 16POS R/A 15GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4724 pcs Pepa Raraunga 1.150216-5002-TH.pdf2.150216-5002-TH.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm)