150216-5002-RB
3M3M
150216-5002-RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150216-5002-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 16POS 2MM SOCKET R/A PC MT
Ngā Rauemi: 1.150216-5002-RB.pdf2.150216-5002-RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150216-5002-RB
Tau Wae 150216-5002-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 16POS 2MM SOCKET R/A PC MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29835 pcs Pepa Raraunga 1.150216-5002-RB.pdf2.150216-5002-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 05111165680
1502165002RB
3M5310
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Ngā Hua e hāngai ana
150216-2020-RB-WB
150216-2020-RB-WB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 16POS 2MM SOCKET STR PC SMD
I roto i te taonga: 55022 pcs
Tikiake: 150216-2020-RB-WB.pdf
RFQ
150218-2000-RB
150218-2000-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SKT
I roto i te taonga: 58401 pcs
Tikiake: 150218-2000-RB.pdf
RFQ
150216-6002-TB
150216-6002-TB
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 16POS T/H 30GOLD