150216-2000-RB-WB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150216-2000-RB-WB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 2MM BOARDMOUNT SOCKET 16 POSITIO
Ngā Rauemi: 1.150216-2000-RB-WB.pdf2.150216-2000-RB-WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150216-2000-RB-WB
Tau Wae 150216-2000-RB-WB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 2MM BOARDMOUNT SOCKET 16 POSITIO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56239 pcs Pepa Raraunga 1.150216-2000-RB-WB.pdf2.150216-2000-RB-WB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00051119946185
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.183" (4.65mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Ngā Hua e hāngai ana
150214-5022-TB
150214-5022-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 14 POSITIO