150208-5002-TH
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150208-5002-TH
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2MM 8POS R/A 15GOLD
Ngā Rauemi: 1.150208-5002-TH.pdf2.150208-5002-TH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150208-5002-TH
Tau Wae 150208-5002-TH Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 2MM 8POS R/A 15GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5440 pcs Pepa Raraunga 1.150208-5002-TH.pdf2.150208-5002-TH.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
150208-5002-TB
150208-5002-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 8 POSITION