150208-2000-RB-WB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150208-2000-RB-WB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 2MM BOARDMOUNT SOCKET 8 POSITION
Ngā Rauemi: 1.150208-2000-RB-WB.pdf2.150208-2000-RB-WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150208-2000-RB-WB
Tau Wae 150208-2000-RB-WB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 2MM BOARDMOUNT SOCKET 8 POSITION Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57994 pcs Pepa Raraunga 1.150208-2000-RB-WB.pdf2.150208-2000-RB-WB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00051111733172
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.183" (4.65mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: DITTO SG/END HARNESS 5 CKT .15M
I roto i te taonga: 26744 pcs
Tikiake: 1502070011.pdf
RFQ
150208-2000-TH-WB
150208-2000-TH-WB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 8POS SMD 15GOLD
I roto i te taonga: 4065 pcs
Tikiake: 150208-2000-TH-WB.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DITTO SG/END HARNESS 4 CKT .15M
Tikiake: 1502070010.pdf
150208-5002-TH
150208-5002-TH
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 8POS R/A 15GOLD
Tikiake: 150208-5002-TH.pdf
Whakaahuatanga: DITTO SG/END HARNESS 7 CKT .15M
150208-5002-TB
150208-5002-TB
Whakaahuatanga: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 8 POSITION
Tikiake: 150208-5002-TB.pdf
150208-6002-RB
150208-6002-RB
Whakaahuatanga: CONN 8POS 2MM SOCKET VERT PC MT
Tikiake: 150208-6002-RB.pdf
Tikiake: 150208-2000-TH.pdf
Whakaahuatanga: DITTO SG/END HARNESS 8 CKT .15M
Tikiake: 150208-5002-RB.pdf
Whakaahuatanga: DITTO SG/END HARNESS 6 CKT .15M
Whakaahuatanga: CONN 8POS 2MM SOCKET VERT PC SMD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel