150208-5002-RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150208-5002-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 2MM BOARDMOUNT SOCKET 8 POSITION
Ngā Rauemi: 1.150208-5002-RB.pdf2.150208-5002-RB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150208-5002-RB
Tau Wae 150208-5002-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 2MM BOARDMOUNT SOCKET 8 POSITION Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5870 pcs Pepa Raraunga 1.150208-5002-RB.pdf2.150208-5002-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 00051119919608
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: DITTO SG/END HARNESS 8 CKT .15M
I roto i te taonga: 25594 pcs
Tikiake: 1502070014.pdf
RFQ
150208-2000-RB-WB
150208-2000-RB-WB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 8 POSITION
I roto i te taonga: 57994 pcs
Tikiake: 150208-2000-RB-WB.pdf
RFQ
150208-5002-TH
150208-5002-TH
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 8POS R/A 15GOLD