10-5-4492B
Hua Hua
Tau Wae: 10-5-4492B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLACK 10"X 5YDS
Ngā Rauemi: 10-5-4492B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-5-4492B
Tau Wae 10-5-4492B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1702 pcs Pepa Raraunga 10-5-4492B.pdf
Whānui 10.00" (254.00mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) Taerangi Tea 158°F (70°C) Max