10-5-4466B
Hua Hua
Tau Wae: 10-5-4466B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLACK 10"X 5YDS
Ngā Rauemi: 10-5-4466B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-5-4466B
Tau Wae 10-5-4466B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1704 pcs Pepa Raraunga 10-5-4466B.pdf
Whānui 10.00" (254.00mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Taerangi Tea 120°F (49°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa 4466B
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
10-5-4492B
10-5-4492B
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLACK 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 1702 pcs
Tikiake: 10-5-4492B.pdf
RFQ
10-5-4496W
10-5-4496W
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHITE 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 1781 pcs
Tikiake: 10-5-4496W.pdf
RFQ
Tikiake: 10-5-4466W.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 521 pcs
Tikiake: 10-5-4611.pdf
Whakaahuatanga: TAPE ALUM FOIL SILVER 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 520 pcs
Tikiake:
Tikiake: 10-5-4462B.pdf
Tikiake: 10-5-438.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel