10-5-4462B
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10-5-4462B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLACK 10"X 5YDS
Ngā Rauemi: 10-5-4462B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-5-4462B
Tau Wae 10-5-4462B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1803 pcs Pepa Raraunga 10-5-4462B.pdf
Whānui 10.00" (254.00mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) Taerangi Tea 120°F (49°C) Max