0.875-5-RP62
Hua Hua
Tau Wae: 0.875-5-RP62
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 7/8"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.875-5-RP62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.875-5-RP62
Tau Wae 0.875-5-RP62 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4267 pcs Pepa Raraunga 0.875-5-RP62.pdf
Whānui 0.88" (22.35mm) 7/8" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max