0.875-5-RP45
Hua Hua
Tau Wae: 0.875-5-RP45
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 7/8"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.875-5-RP45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.875-5-RP45
Tau Wae 0.875-5-RP45 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4624 pcs Pepa Raraunga 0.875-5-RP45.pdf
Whānui 0.88" (22.35mm) 7/8" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max