0.875-5-RP16
Hua Hua
Tau Wae: 0.875-5-RP16
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 7/8"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.875-5-RP16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.875-5-RP16
Tau Wae 0.875-5-RP16 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4537 pcs Pepa Raraunga 0.875-5-RP16.pdf
Whānui 0.88" (22.35mm) 7/8" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0160" (16.0 mils, 0.406mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max