AS1507-BTDT-100
amsams
ams
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1507-BTDT-100
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL 100K SERIAL 16TQFN
Ngā Rauemi: AS1507-BTDT-100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1507-BTDT-100
Tau Wae AS1507-BTDT-100 Kaihanga ams
He Rahinga Kei te wātea 4553 pcs Pepa Raraunga AS1507-BTDT-100.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±25%
Te Tae Teaweke (Tae) 90 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 16-TQFN (3x3) Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 200 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-WFQFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga Mute
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 16-TQFN (3x3) Whirihoranga Potentiometer