AS1507-BTDT-10
amsams
AS1507-BTDT-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1507-BTDT-10
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL 10K SERIAL 16TQFN
Ngā Rauemi: AS1507-BTDT-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1507-BTDT-10
Tau Wae AS1507-BTDT-10 Kaihanga ams
He Rahinga Kei te wātea 4449 pcs Pepa Raraunga AS1507-BTDT-10.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±25%
Te Tae Teaweke (Tae) 90 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 16-TQFN (3x3) Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 200 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 16-WFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa AS1507-BTDT-10CT
AS1507BTDT10
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o Tapa 256 Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga SPI
Ngā āhuatanga Mute Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 16-TQFN (3x3)