AS1369-BWLT-25
amsams
AS1369-BWLT-25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1369-BWLT-25
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4WLCSP
Ngā Rauemi: AS1369-BWLT-25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1369-BWLT-25
Tau Wae AS1369-BWLT-25 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4WLCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4453 pcs Pepa Raraunga AS1369-BWLT-25.pdf
Rae Tae (Max) 0.2V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 4-WLCSP (0.97x0.97) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-UFBGA, WLCSP PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AS1369-BWLT-25TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 4-WLCSP (0.97x0.97) Tae - Whakaaetanga (Max) 60µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 50µA Nama - Whakaputa 200mA