AS1367-BTDT-33
amsams
ams
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1367-BTDT-33
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8TDFN
Ngā Rauemi: AS1367-BTDT-33.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1367-BTDT-33
Tau Wae AS1367-BTDT-33 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5199 pcs Pepa Raraunga AS1367-BTDT-33.pdf
Rae Tae (Max) 0.2V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN (2x2) Raupapa -
Paa / Case 8-UFDFN Exposed Pad PSRR 75dB ~ 52dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AS1367-BTDT-33-ND
AS1367-BTDT-33TR
AS1367BTDT33
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-TDFN (2x2) Tae - Whakaaetanga (Max) 30µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 16µA Nama - Whakaputa 150mA