AS1359-BTTT-27
amsams
AS1359-BTTT-27 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1359-BTTT-27
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.7V 300MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: AS1359-BTTT-27.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1359-BTTT-27
Tau Wae AS1359-BTTT-27 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.7V 300MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5030 pcs Pepa Raraunga AS1359-BTTT-27.pdf
Rae Tae (Max) 0.23V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.7V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 92dB ~ 62dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 176640098
AS1359-BTTT-27-ND
AS1359-BTTT-27TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 300mA TSOT-23-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable