AS1359-BTTT-18
amsams
AS1359-BTTT-18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1359-BTTT-18
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: AS1359-BTTT-18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1359-BTTT-18
Tau Wae AS1359-BTTT-18 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5666 pcs Pepa Raraunga AS1359-BTTT-18.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 92dB ~ 62dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 176640095
AS1359-BTTT-18-ND
AS1359-BTTT-18TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA TSOT-23-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable