AS1324-BTTT-18
amsams
AS1324-BTTT-18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1324-BTTT-18
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC TSOT23
Ngā Rauemi: AS1324-BTTT-18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1324-BTTT-18
Tau Wae AS1324-BTTT-18 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC TSOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5622 pcs Pepa Raraunga AS1324-BTTT-18.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 174760019
AS1324-BTTT-18TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 1.5MHz