AS1323-BTTT-33
amsams
AS1323-BTTT-33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1323-BTTT-33
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG BST 3.3V 1A SYNC TSOT23-5
Ngā Rauemi: AS1323-BTTT-33.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1323-BTTT-33
Tau Wae AS1323-BTTT-33 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG BST 3.3V 1A SYNC TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5035 pcs Pepa Raraunga AS1323-BTTT-33.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 0.75V Ngaohihi - Whakauru (Max) 2V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 176240020
AS1323-BTTT-33-ND
AS1323-BTTT-33TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)