Z8F2401AN020SC
ZilogZilog
Z8F2401AN020SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F2401AN020SC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44LQFP
Ngā Rauemi: Z8F2401AN020SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F2401AN020SC
Tau Wae Z8F2401AN020SC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 5645 pcs Pepa Raraunga Z8F2401AN020SC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFP (10x10)
Tere 20MHz Raupapa Encore!®
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 24KB (24K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 44-LQFP
Ētahi Ingoa 269-3132 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 31
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH 44-QFP (10x10)