Z8F1681QK024XK2247
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F1681QK024XK2247
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua 16K FLASH Z8 ENCORE XP F6482 SER
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F1681QK024XK2247
Tau Wae Z8F1681QK024XK2247 Kaihanga Zilog
Whakaahuatanga 16K FLASH Z8 ENCORE XP F6482 SER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-QFN (5x5)
Tere 24MHz Raupapa Z8 Encore! XP®
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (16K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa 269-5044 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 26
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Z8 Encore! XP® Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-QFN (5x5)