Z8F082APH020SG
ZilogZilog
Z8F082APH020SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F082APH020SG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: 1.Z8F082APH020SG.pdf2.Z8F082APH020SG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F082APH020SG
Tau Wae Z8F082APH020SG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 4921 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F082APH020SG.pdf2.Z8F082APH020SG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 269-4228
Z8F082APH020SG-ND
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 17 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Raraunga Raraunga A/D 7x10b