Z8F082APH020EG2156
ZilogZilog
Z8F082APH020EG2156 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F082APH020EG2156
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: 1.Z8F082APH020EG2156.pdf2.Z8F082APH020EG2156.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
36 pcs
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F082APH020EG2156
Tau Wae Z8F082APH020EG2156 Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 38034 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F082APH020EG2156.pdf2.Z8F082APH020EG2156.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Tere 20MHz Raupapa Encore!® XP®
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa 269-4935
269-4935-ND
Z8F082APH020EG2156-ND
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 17
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-PDIP Raraunga Raraunga A/D 7x10b