Z8E00010SSG
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8E00010SSG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC
Ngā Rauemi: 1.Z8E00010SSG.pdf2.Z8E00010SSG.pdf3.Z8E00010SSG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
760 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8E00010SSG
Tau Wae Z8E00010SSG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 85527 pcs Pepa Raraunga 1.Z8E00010SSG.pdf2.Z8E00010SSG.pdf3.Z8E00010SSG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V Tere 10MHz
Nga Papahanga Reo WDT Packaging Tube
Paa / Case 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 13
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP