Z8E00010SSC
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8E00010SSC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC
Ngā Rauemi: 1.Z8E00010SSC.pdf2.Z8E00010SSC.pdf3.Z8E00010SSC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
840 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8E00010SSC
Tau Wae Z8E00010SSC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 97320 pcs Pepa Raraunga 1.Z8E00010SSC.pdf2.Z8E00010SSC.pdf3.Z8E00010SSC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V Tere 10MHz
Nga Papahanga Reo WDT Packaging Tube
Paa / Case 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa 269-1119
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 13 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP Raraunga Raraunga -