Z88C0020PSG
ZilogZilog
Z88C0020PSG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z88C0020PSG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT ROMLESS 40DIP
Ngā Rauemi: Z88C0020PSG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z88C0020PSG
Tau Wae Z88C0020PSG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 4490 pcs Pepa Raraunga Z88C0020PSG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tere 20MHz
Raupapa Z8® Super8 Rahi RAM 128K x 8
Momo Momo Ratonga ROMless Rahi Motu Ratonga -
Nga Papahanga Reo DMA Packaging Tube
Paa / Case 40-DIP (0.620", 15.75mm) Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 32
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Z8 Z8® Super8 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz ROMless Raraunga Raraunga -