Z88C0020PSC
ZilogZilog
Z88C0020PSC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z88C0020PSC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT ROMLESS 40DIP
Ngā Rauemi: Z88C0020PSC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z88C0020PSC
Tau Wae Z88C0020PSC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 5417 pcs Pepa Raraunga Z88C0020PSC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tere 20MHz
Raupapa Z8® Super8 Rahi RAM 128K x 8
Momo Momo Ratonga ROMless Rahi Motu Ratonga -
Nga Papahanga Reo DMA Packaging Tube
Paa / Case 40-DIP (0.620", 15.75mm) Ētahi Ingoa Q834811
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Z8 Z8® Super8 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz ROMless Raraunga Raraunga -