SQP40AJB-2R
Hua Hua
Tau Wae: SQP40AJB-2R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 40W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP40AJB-2R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP40AJB-2R
Tau Wae SQP40AJB-2R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 40W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60323 pcs Pepa Raraunga SQP40AJB-2R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.748" x 0.709" Rectangular x 3.543" L (19.00mm x 18.00mm x 90.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2 Ohms
Mana (Watts) 40W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Ohms ±5% 40W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SQP40AJB-2R4
SQP40AJB-2R4
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 40W 5% AXIAL