SQP40AJB-2K2
Hua Hua
Tau Wae: SQP40AJB-2K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 40W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP40AJB-2K2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP40AJB-2K2
Tau Wae SQP40AJB-2K2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 40W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57954 pcs Pepa Raraunga SQP40AJB-2K2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.748" x 0.709" Rectangular x 3.543" L (19.00mm x 18.00mm x 90.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 40W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±5% 40W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film